Realizacje

Poniżej prezentujemy nasze realizacje. Można śmiało zauważyć, że samo logo z niewielką ilością informacji np. adres firmy, adres strony internetowej i numer telefonu, może świetnie zaprezentować klientowi nowy wygląd i design firmy, jednocześnie podnosi to prestiż firmy na rynku, a także przyciąga nowych klientów.

Oklejanie samochodów folią specjalnie dla tych z Państwa, którzy mogą sobie pozwolić na więcej na samochodzie, nasi graficy i projektanci jak zawsze są gotowi do nowych wyzwań. Cieszymy się że tylu klientów nam już zaufało i czekamy na jeszcze więcej!

Specjalnie dla firm ze stolicy (ale i innych miast) posiadamy ofertę Oklejanie samochodów Warszawa. Firmy które mają wśród swoich samochodów te większe, zapraszamy do oklejania swojej powierzchni. Jest to idealny jeżdżący ciekawy billboard, który przykuwa wzrokiem przechodniów i kierowców czekających w korku na zielone światło 😉

Nie możemy oczywiście zapominać o specjalnych akcjach, podczas których reklama jest często montowana na krótki okres czasu, a następnie zdejmowana i zmieniana na inną. Taki rodzaj reklamy jest niezwykle ciekawy i tani. Jak zawsze dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne zniżki i rabaty!

 

Oferta naszej firmy oczywiście nie może pominąć posiadaczy aut, którzy chętnie wykonają zmianę koloru auta!

 Jeśli jesteś ze stolicy, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę:

Oklejanie samochodów Warszawa

– specjalna usługa dla klientów ze stolicy, zapytaj już dziś!

Pokaż się klientom w najdynamiczniejszym mieście w Polsce!

Oklejanie samochodów folią

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi usługami.

Dodaj komentarz